Kurzy španělštiny ve Španělsku - Jazykové kurzy v zahraničí - španělské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španělsky ve Španělsku - Jazykový kurz Španělsko

Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Kurzy španelštiny ve Španelsku Valladolid - Jazykové kurzy v zahranicí Valladolid - španelské jazykové školy - španelsky ve Valladolidu Španelsko - Jazykový kurz Španelsko

Španělská jazyková škola ve Valladolidu


Kurzy španelštiny ve Španelsku Valladolid - Jazykové kurzy v zahranicí Valladolid - španelské jazykové školy - španelsky ve Valladolidu Španelsko - Jazykový kurz ŠpanelskoNaše španělská jazyková škola je situována v historickém centru města. S více než 30 lety zkušeností, Vás můžeme ubezpečit, že naše metody přinášejí optimální výsledky v krátkém čase. Budete se učit španělštinu v příjemném a pohodlném prostředí.

V naší jazykové škole pracuje sehraný tým učitelů a administrativních pracovníků, pro které je Valladolid rodným městem a kteří vlastní vysokoškolský titul pokrývající různé znalostní oblasti, jako je např. Španělský jazyk, literatura, historie a umění.

Se zkušenostmi nashromažděnými od roku 1975 se výhradně věnujeme výuce španělského jazyka, která je dána pro osoby z celého světa, studenty nebo profesionály, bez rasových rozdílů, pohlaví nebo víry.

 

>> Španělské kurzy Valladolid Španělsko

 

Valladolid & volný čas

Kurzy španelštiny ve Španelsku Valladolid - Jazykové kurzy v zahranicí Valladolid - španelské jazykové školy - španelsky ve Valladolidu Španelsko - Jazykový kurz Španelsko
Valladolid je geografické, politické a kulturní centro autonomního společenství Castilla-León.

Toto vznešené město je významné pro své velké kulturní a monumentální bohatství. Mezi jinými historickými událostmi se zde konal sńatek katolických panovníků, narodil se zde a zemřel slavný mořeplavec Christopher Columbus, a také král Philip II a Philip IV byli narozeni ve Valladolidu, který počátkem 17. století bylo hlavní město Španělska.

Valladolid je rodné bydliště Miguel de Cervantes, tvůrce nesmrtelného Don Quixote a v neposlední řadě Jose Zorilla autor mystického Don Juan Tenorio.

Nade všechno se Valladolid především může vychloubat s jazykovým dědictvým, kde jen pár osob ve světě umění si pokládá otázku:

"JE TO MĚSTO VE ŠPANĚLSKU, KDE JEDEN MŮŽE SLYŠET, NAUČIT SE A MLUVIT NEJLEPŠÍ ŠPANĚLŠTINOU"?

Návštěvníci jsou Valladolidem přitahováni nejenom jeho historií, uměním, kulturou a jazykem ale také skutečností že to je mladé, dynamické a moderní město, které i přes stálý průběh rozvojů, si stále udržuje klidnou a mírumilovnou atmosféru.

Místní mládež společně s velkou komunitou univerzitních studentů, vytvářejí z nočního života a tradičních festivalů nebo svátků výjimečnou a bezstarostnou zkušenost.

Kurzy španelštiny ve Španelsku Valladolid - Jazykové kurzy v zahranicí Valladolid - španelské jazykové školy - španelsky ve Valladolidu Španelsko - Jazykový kurz ŠpanelskoPodle našeho názoru jsou doplńkové aktivity, které provádíme dvakrát týdně v rámci nahlédnutí do historie, umění a života ve městě tak důležité jako vyučovací hodiny gramatiky.

Na začátku každého měsíce jsou spojeny zajímavé kulturní programy. Aktivity jsou vždy uskutečńovány za doprovodu kvalifikovaného učitele.

Doprava a vstupy do muzeí jsou již zahrnuty v ceně kurzu!

ODPOLEDNÍ AKTIVITY:
- prohlídka městem: poznávání nejtypičtějších ulic, náměstí a zkratek,
- debata ve škole na společenské pravidla a zvyky,
- video ohledně historie , kultury a krajiny Castilla-León,
- večerní návšteva typických hospůdek a hostinců, zkouška místních jídel a nápojů,
- večerní vycházky, na kterých si vychutnáte autenticku atmosféru tohoto města,
- nedělní ráno na bleším trhu,
- studijní návštěva národního muzea dřevěných soch,
- návštěva orientálního muzea kapucínských otců,
- návšteva katedrály- dílo Juan de Herrera,
- prohlídka klášterního muzea San Joaquín a Santa Ana (s úžasnými kresbami od Francisca de Goya),
- návštěva domu romantického básníka Jose Zorrilla, oceńovaného občana Valladolidu,
- návšteva Cervantesova domu,
- návšteva muzea Christophera Columba,
- návštěvy autentických španělských divadel, kin a koncertů,
- přednášky a debaty ve škole s vedoucími osobami ze světa kultury, ekonomiky a politiky,
- výlety do nejznámějších vinných sklepů.

Kurzy španelštiny ve Španelsku Valladolid - Jazykové kurzy v zahranicí Valladolid - španelské jazykové školy - španelsky ve Valladolidu Španelsko - Jazykový kurz ŠpanelskoEXKURZE:

Každý měsíc organizujeme denní výlety (sobota nebo neděle) s vlastní dopravou, které jsou doprovázeny kvalifikovaným učitelem. Studenti tak poznávají hlavní města, historické a kulturní místa v okolí Valladolidu.

Výlety:
- Salamanca: návštěva města a nejvýznamnějších míst jako je Plaza Mayor, univerzita, katedrála, nebo kláštera.
- Segovia: římský akvadukt, katedrála, pevnosti a panoramické výhledy do starého kastilského města,
- León: můžete obdivovat španělskou gotickou katedrálu s velkolepými okny,
- Ávila,
- Burgos,
- cesta Dona Juana Manuela,
- cesta Isabely of Castile,
- cesta Johna z Austrálie,
- poznávání nejvýznamnějších hradů: Fuensaldeńa, Simancas, Torrelobatón, Montealegre, Villafuerte, Tordehumos, Alaejos.

 

Ubytování


Kurzy španelštiny ve Španelsku Valladolid - Jazykové kurzy v zahranicí Valladolid - španelské jazykové školy - španelsky ve Valladolidu Španelsko - Jazykový kurz ŠpanelskoJsme přesvědčeni, že výběr vhodného ubytování je také velice důležitý. Snažíme se aby se studenti ve svém ubytování cítili dobře a vytěžili tak maximum ze svého pobytu a jazykového kurzu, který si vybrali. Z vlastních zkušeností, můžeme jako nejlepší volbu doporučit ubytování ve španělské hostitelské rodině, která studentovy zajistí jedinečnou zkušenost a ponoří ho nejenom do španělského jazyka ale také do každodenního místního života.

Nicméně jsme si vědomi, že někteří studenti upřednostńují jiné typy ubytování. Naše jazyková škola nabízí studentům následující možnosti:

Hostitelské rodiny
Všechny rodiny, které přijímají studenty z naší školy podstoupili přísný výběrový proces, a skoro všechny dohlížely na naše studenty po několik let. Z tohoto důvodu jsou zvyklé na osoby z různých zemí, které mají různé zvyky. Rodiny studentům poskytují příjemné a pohodlné rodinné prostředí.

Všechny rodiny se nacházejí méně než 20 minut pěšky od školy a nabízejí studentům jednolůžkový pokoj s místem pro studium a účast v jejich každodenním rodiném životě.

Škola nabízí dvě možnosti ubytování v hostitelské rodině:

- jednolůžkový pokoj s polopenzí (snídaně a hlavní jídlo), od pondělí do pátku
- dvoulůžkový pokoj s plnoupenzí (snídaně, oběd a večeře), sedm dní v týdnu. Tato možnost také zarhnuje týdenní praní prádla.

 

Kurzy španelštiny ve Španelsku Valladolid - Jazykové kurzy v zahranicí Valladolid - španelské jazykové školy - španelsky ve Valladolidu Španelsko - Jazykový kurz ŠpanelskoHotel nebo hostel
V případě zájmu o ubytování v hotelu nebo hostelu, se škola může postarat o uskutečnění rezervace. Prosím dejte nám vědět dopředu, zvláště v některých obdobích v roce. Nabízíme širokou nabídku hotelů nebo hostelů s různým umístěním, kvalitou a kategoriemi. Jestliže se rozhodnete pro tuto možnost, zašleme Vám detailní informace ubytování.

 

Školní rezidence
Další zajímavá možnost je ubytování ve studentské rezidenci. Naše jazyková škola nabízí tuto volbu pro letní měsíce a hlavně pro letní nebo skupinové kurzy. Nabízené rezidence se nacházejí poměrně blízko školy, přibližně 15 minut chůzí. Rezidence vlastní sportovní zařízení, studovnu, čítárnu apod. K dispozici máte jedno nebo dvoulůžkové pokoje.

 

Vlastní apartmány
Tak jako u hotelů nebo hostelů, dejte nám prosím vědět v předstihu. Ceny se mění ve shodě s  umístěním a typem apartmánu.

 

>> Španělské kurzy Valladolid Španělsko

 

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17