Kurzy španělštiny ve Španělsku - Jazykové kurzy v zahraničí - španělské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španělsky ve Španělsku - Jazykový kurz Španělsko

Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Kurzy španelštiny Salamanca Španelsko - Jazykové kurzy v zahranicí Salamanca - španelské jazykové školy - španelsky ve Španelsku Salamanca - Jazykový kurz Španelsko

Kurzy španelštiny Salamanca Španelsko - Jazykové kurzy v zahranicí Salamanca - španelské jazykové školy - španelsky ve Španelsku Salamanca - Jazykový kurz ŠpanelskoV Salamance si můžete vybrat mezi dvěmi jazykovými školy:

Salamanca 1 (centro) – škola je situována v historické budově, pouze 5 minut pěšky od Plaza Mayor. Budova je zcela restaurována a oplývá technologií poslední generace, 20 třídami s klimatizací, konferenční místností, knihovnou, audiovizuální a počítačovou třídou s volným přístupem k internetu a prostorným dvorem s typicky španělskou studnou, kde si o přestávkách s Vašimi spolužáky můžete odpočinout a vypít šálek kávy.

Salamanca 2 (Garrido) – je to malá, útulná škola, která je zaměřená na španělský jazyk a kulturu. Je umístěna ve čtvrti Garrido, která je velice populární mezi univerzitními studenty a nachází se pouze 10 minut pěšky od Plaza Mayor. Disponuje 5 třídami, audiovizuální místností s ohromnou obrazovkou a volným přístupem k internetu.

 

>> Španělské kurzy v Salamance Španělsko

 

Salamanca & kulturní a sociální akvitity


Kurzy španelštiny Salamanca Španelsko - Jazykové kurzy v zahranicí Salamanca - španelské jazykové školy - španelsky ve Španelsku Salamanca - Jazykový kurz ŠpanelskoVěže Salamancy, stojící na třech kopcích vítají návštěvníky od prvního momentu. Žhavé pískovce vrhají na město velice zvláštní světlo a dávající unikatní atmosféru.

Ležící na řece Tormes, je toto staré kastilské město umístěno 200km od Madridu a pouze 90km od Portugalska.

V Salamance žili významné osobnosti jako Columbus, Cervantes, Miguel de Unamuno a mezi těmito zdmi byl inspirován Francisco de Rojas k vytvoření jeho slavné práce, "La Celestina".

Univerzita v Salamance, která byla vytvořena roku 1218, je nejstarší univerzita Španělska a také jedna z nejstarších v Evropě. Už v 16.století počítala s více než 8,000 studenty a vytvářela jednu z nejdůležitějších vzdělávacích utváření v Evropě. Mezi nejznámější přednášky patří Fray Luis de León a Miguel de Unamuno, o kterých se vyprávějí nespočetné anektody.

Salamanca má dvě obdivuhodné katedrály. Stará z 12 století byla postavena v romantickém stylu a nová větší z 16.století v gotickém stylu. Vnitřek nové katedrály harmonizuje se základy gotiky, renesance a baroka. Dřívější býčí aréna a dnešní Plaza Mayour oplývá 4,400 m2 a není pouze největším ale také nejkrásnějším náměstí Španělska.

Casa de las conchas (kasa z mušlí) byla postavena na konci 15.století v civilním gotickém stylu. Fásada je zdobená s přibližně 350 mušlemi. Zajímavé jsou také gotické mříže na oknech. Nyní se zde nachází veřejná knihovna.

Kurzy španelštiny Salamanca Španelsko - Jazykové kurzy v zahranicí Salamanca - španelské jazykové školy - španelsky ve Španelsku Salamanca - Jazykový kurz ŠpanelskoMěsto nabízí velikou rozmanitost činností. Můžete navštívit mnoho výtvarných exibicí a muzeí jako La Casa Lis, divadel nebo jít na koncerty, přednášky apod. Navrch toho všeho, připravuje naše škola každý měsíc detailní program aktivit. Tento program zahrnuje některé aktivity kompletně zdarma:

- okružní cesta města s průvodcem první den každého měsíce
- každý týden filmy ve španělštině
- sportovní aktivity (tenis, bowling, squash, basketbal, fotbal)
- stolní hry (šachy, karty, dáma)
- každý týden párty v lokálním disco-klubu s jedním drinkem zdarma (Salamanca 1)
- 4 přednášky týdně (umění, historie, literatura, španělské regiony), (Salamanca 1)
- každodenní využití internetu ve škole

a některé aktivity za extra cenu:
- večeře na rozloučenou poslední den každého měsíce
- vyučovací hodiny tradičního španělské tance
- víkendové exkurze do Toleda, Ávili, Madridu, Segovii, Zamory....

Exkurze jsou v každém městě doprovázeny průvodci. Jednodenní exkurze jsou konány v sobotu nebo neděli a cena se pohybuje od 20 do 28 eur na osobu.
Salamanca 1: Pořádáme 2 nebo 3-denní zájezdy do Portugalska, Andalucie a Galicie. Cena na osobu se pohybuje od 90 do 170 eur a zahrnuje autobus, hotel se snídaní a cestovní pojištění.

Tyto aktivity jsou samozřejmě dobrovolné a můžete se připojit k těm které se Vám nejvíce zamlouvají.

Kurzy španelštiny Salamanca Španelsko - Jazykové kurzy v zahranicí Salamanca - španelské jazykové školy - španelsky ve Španelsku Salamanca - Jazykový kurz ŠpanelskoBezplatný servis pro naše studenty:
- přijímání tefelonních hovorů nebo faxů
- používání fotokopírovacího přístroje
- výukový program
- aranžování kalkulační ceny víkendových exkurzí

Naše nákupní slevy (Salamanca 1)
První den Vašeho kurzu obdržíte školní legitimaci, která Vás opravńuje ke slevám od 10% do 20% v knihkupectvích, kadeřnických salónech, restauracích, barech, bazénech nebo muzeích.
Slevu dostanete pouze v podnicích, které s námi mají dohodu. V programu na začátku měsíce Vám ukážeme list podniků ve kterých můžete slevovou kartu použít.

Jak se dostat do španělské jazykové školy v Salamance?
Nejrychlejší a nejsnadnější způsob je letecky do Madridu. Tam jsou k dispozici autobusy a vlaky, které odjíždějí do Salamancy každou hodinu od 7:00 do 22:00. Cesta z Madridu do Salamancy trvá přibližně 2 a půl hodiny, během kterých si můžete užít rozmanitou přírodu. Jestliže jste z Evropy můžete také cestovat autobusem nebo vlakem. Existují přímé linky, které procházejí různými státy.

Společně s potvrzením rezervace kurzu, Vám zašleme malou mapu s umístěním vybrané školy a jízdní rád autobusů z Madridu do Salamancy.

 

Ubytování


Kurzy španelštiny Salamanca Španelsko - Jazykové kurzy v zahranicí Salamanca - španelské jazykové školy - španelsky ve Španelsku Salamanca - Jazykový kurz ŠpanelskoUbytování je podstatnou částí našeho programu. Všechny naše rodiny, tak jako naše byty, rezidence a hotely, kteří s náma spolupracují jsou umístěny v centru města, maximálně 15 minut chůzí od Plaza Mayor a školy. Naše varianty ubytování poskytují základní potřeby k pohodlnému a příjemnému pobytu v Salamance.

Jestliže se student z jakkéhokoliv důvodu necítí ve svém ubytování pohodlně, měl by se obrátit na naší sekretářku během třech prvních dnů pobytu abyjsme ubytování mohli rychle vyměnit.

V Salamance:nabízíme našim studentům 5 různých možností ubytování

1) Se španělskou rodinou (Salamanca 1&2)
Všechny rodiny, které příjímají naše studenty, jsou pečlivě vybírány a zaručují, že se studentem bude dobře jednáno a obdrží kvalitní jídlo v pěkném čistém domě. Můžete si vybrat mezi jedno nebo dvoulůžkovým pokojem, polo nebo plnou penzí. Rodiny poskytují ložní prádlo, studenti si musí pouze přinést vlastní ručníky. Příslušenství pro praní prádla je zahrnuto v ceně.

Ubytování v rodině přináší různé výhody: můžete poznávat španělské zvyky, jídlo, denní rutinu, způsob života a hlavně procvičovat Vaši španělštinu během celého dne. Rozšíříte si slovník a zlepšíte výslovnost. Je to nejlepší forma jak se plně začlenit do španělského života.
Tento způsob ubytování nabízíme během celého roku.

2) Ve studentské ubytovně (Salamanca 1)
Naše škola v Salamance 1 má vlastní ubytovnu. Nachází se v centru města, 5 minut pěšky od Plaza Mayor a 10 minut od školy. Ubytovna má 42 jedno nebo dvoulůžkových ložnic, 3 salóny, dvůr a všechny moderní příslušenství. Můžete si vybrat mezi jedno nebo dvoulůžkovým pokojem, polo nebo plnou penzí. Rezidence poskytuje ložní prádlo, studenti si musí přinést své ručníky. Příslušenství pro praní prádla je zahrnuto v ceně.

Výhody: v rezidenci jste ubytování se studenty všech národností, takže se vytváří směsice kultur, kde se studenti obohacují získáním zkušeností a anektod z celého světa.

Kurzy španelštiny Salamanca Španelsko - Jazykové kurzy v zahranicí Salamanca - španelské jazykové školy - španelsky ve Španelsku Salamanca - Jazykový kurz Španelsko3) Ve společném bytě s ostatními studenty (Salamanca 1&2)
Studenti mají k dispozici dvoulůžkové pokoje a 2 nebo 3 jednolůžkové pokoje, koupelnu, kuchyń a obývací pokoj. Byty mají centrální topení, horkou vodu, pračku a lednici. Jsou vybaveny nezbytným nábytkem pro pohodlný a příjemný pobyt. Kuchyń je zásobena všemi nezbytnými kuchyńskými potřebami (hrnci, pánvemi, talíři, sklenicemi apod.). Studenti si musí přinést své ručníky. Byty jsou uklizeny školou minimálně jednou týdně.

Výhody: Ve společném bytě si rychle vytvoříte přátelé mezi studenti ze školy. Můžete si užít obrovskou nezávislost ale také zároveń velkou zodpovědnost jako je vaření, udržovaní čistoty a jednat ve shodě s Vašimi spolubydlícími.

4) V apartmánu (minimálně 4 týdny), (Salamanca 1)
Jsou to malé apartmány pro jednu nebo dvě osoby s ložnicí (jedno nebo dvoulůžkovou), kopelnou a americkou kuchyní spojenou s malou halou.
Jestliže si zvolíte tuto možnost, musíte si ubytování dopředu zarezervovat.

5) V hotelu nebo hostelu
Máme rozsáhlou nabídku hotelů a hostelů různých kategorií, cen a kvalit.
Jestliže se rozhodnete pro tuto možnost, kontaktujte nás prosím, aby jsme Vám mohli předat seznam možností, ze kterých si můžete vybrat.

 

>> Španělské kurzy v Salamance Španělsko

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17