Kurzy španělštiny ve Španělsku - Jazykové kurzy v zahraničí - španělské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španělsky ve Španělsku - Jazykový kurz Španělsko

Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Španelské jazykové školy v Málaze, Španelsko - Kurzy španelštiny Malaga - nauc se španelsky v Málaze, Španelsko

V Málaze (Costa del Sol) si můžete vybrat ze dvou španělských jazykových škol:

Španelské jazykové školy v Málaze, Španelsko - Kurzy španelštiny Malaga - nauc se španelsky v Málaze, Španelsko- Málaga 1 (Centro) se nachází u katedrály, hned vedle jejích zahrad (v centru čilého a společenského života Malagy), a pouze 10 minut pěšky od pláže. Škola je umístěná v působivé budově z 19. století s prostornými učebnami plné světla a života.
Obklopená monumenty, restauracemi a kavárnami, kde mohou studenti společně posnídat s jejich profesory, nebo vyzkoušet chutné a tradiční španělské "tapas".Také se mohou zapojit do společenského nočního života s jeho hospůdky, kiny, divadly....

- Málaga 2 je situována v Pedregalejo, v atraktivní městké oblasti na východě Málagy. Městská čtvrt´ vzrůstala v roce 1950 a stala se oblíbeným úkrytem pro bohaté rodiny, které hledali nerušenou atmosféru daleko od hlučného centra a hektického života. Naše škola se nachází v impozantní budově, jenž byla vytvořená v 50 letech v harmonickém andaluském stylu. Můžete studovat v příjemném prostředí v rozměrných učebnách školy. Budova je obklopena úchvatnou zahradou plnou palem Yucca, citrovníky, datlovníky a kaučukovníky kteří přispívají k relaxační atmosféře a poskytují stín oceńovaný zvláště v letních horkých měsících. A to nejdůležitejší: jen 100 metrů vzdálené moře a široké expanze pláží nabízejí osvěžující koupání ve slunečných dnech.

 

>> Španělské jazykové kurzy v Málaze, Španělsko

 

Málaga & kulturní a společenské aktivity


Španelské jazykové školy v Málaze, Španelsko - Kurzy španelštiny Malaga - nauc se španelsky v Málaze, ŠpanelskoCosta del Sol je 150 km dlouhé pobřeží, lemované klidnými vody, neustále modrou oblohou a nádhernými plážemi na jedné straně, a hory, jezery, lesy a tradičními vesnicemi, nebo historickými městy na druhé. Málaga, "město ráje" jak ho nazval Nobelový vítěz Vicente Aleixandre, je hlavním městem této nádherné oblasti. Těší se mimořádně mírnému podnebí, s průměrnými teploty během celého roku okolo 22ş C a 330 slunečnými dny.

Město bylo založeno Féničany a posléze vlastněno Římskou kolonií a Araby. Toto všechno se odráží na monumentech jako římské divadlo nebo arabská Alcazaba.

Málaga je také Andaluským městem s kosmpolitním charakterem, který nabízí všechny druhy sportovních zařízení.

Podél pobřeží snadno objevíte jachtařské přístavy nebo plachetní kluby.Vodní lyžování je už tak populární jako windsurfing. Skoro na každé pláži můžete pronajmout vybavení pro windsurfing nebo nalézt školy pro ty, kteří se ho chtějí naučit.

Tenis se stal jedním z nejoblíbenějších sportů v Málaze, a proto vlastní spoustu tenisových kurtů. Cena kurtů a výuky je velice přijatelná a vybavení je dostupné k pronajmutí. Squash je jedna z další oblíbené činnosti.

Costa de Sol je nejznámnějším centrem golfu v Evropě, s nespočetným množstvím golfových hřišt´, které jsou otevřeny během celého roku.

Podél celého pobřeží se nachází početné množství jezdeckých stájí, ve kterých jsou k dispozici koně pro dlouhé výpravy do hor pro skupiny nebo jednotlivce. Koně také můžete využít pro jízdu za úsvitu okolo písečných pláží.

Šiřoká řada populárních slavností jako býčí zápasy, hudba flamenco, Velikonoční procesí, "Feria" v srpnu apod. Vám ukáží otevřenou a živou povahu lidí. V nespočetném množství barů a restaurací můžete vyzkoušet typické španělské jídlo a připojit se k jejich každodennímu životu.

Španelské jazykové školy v Málaze, Španelsko - Kurzy španelštiny Malaga - nauc se španelsky v Málaze, ŠpanelskoPlně si uvědomujeme že výuka by neměla být uskutečněná pouze ve třídě ale také během volného času. Proto naše jazykové školy v Málaze nabízejí studentům zajímavé a různorodé programy.

Organizujeme setkaní, kde můžete praktikovat Vaší španělštinu v relaxační atmosféře. Je to jedinečná příležitost potkat se a vyměnit si názory se studenty z celého světa.

Návštěva kin, divadel, muzeí, monumentů a koncertů, diskuze ohledně různých aspektů života v hostitelské zemi a také prohlídka výstav v ostatních městech a v Málaze Vás seznámí se Španělskem a jeho obyvateli.

V naší knihovně mají studenti k dispozici knihy, denní noviny a videa s různými programy: filmy, zprávy nebo dokumenty týkajích se životního stylu španělů.

V našem odpoledním tanečním kurzu (2 hodiny/týdně), se můžete naučit flamenco, známý tanec “sevillanas”, a zůčastnit se tudíž jednoho z nejpopulárnějšího přednesu španělského života. Tenhle kurz se nabízí darma v Málaze 1. Pro zájemce, kteří by se rádi naučili hrát na španělskou kytaru, poskytujeme odborné učitele.

Během výkendů nabízíme jednodenní zájezdy do ostatních měst Španělska, které jsou doprovázeny zkušenými průvodci.

V centru Andalusie máte jako na dlani:

- Granadu s jeho Alhambrou
- Sierra Nevadu s jeho lyžařským příslušenstvím
- Mezquitu v Córdobě
- Giraldu v Seville
a pouze na druhé straně úzkého Gibraltaru se nachází kouzelná Afrika.

 

Ubytování


Španelské jazykové školy v Málaze, Španelsko - Kurzy španelštiny Malaga - nauc se španelsky v Málaze, ŠpanelskoPomáhame najít našim studentům vhodné ubytování.

Ubytování ve španělské rodině
Jeden z nejlepších způsobů jak poznat zemi a zdokonalit si jazykové schopnosti je ubytování v námi pečlivě vybrané španělské rodině. V Málaze 1 si může student vybrat mezi jednolůžkovým a dvoulůžkovým pokojem, polopenzí nebo plnou penzí. V Málaze 2 jsou dvoulůžkové pokoje pouze pro osoby, které přijdou společně. Vaše rodina může být bezdětná nebo s dětmi, starší pár, samostatná osoba nebo španělský student. Společně sdílíte kuchyń, koupelnu a obývací pokoj. Využívání kuchyně záleží na dohodě s rodinou.

Ubytování ve společném bytě
Alternativa španělské rodiny je ubytování v plně zařízeném bytě v jedno nebo dvoulůžkovém pokoji. Společně s ostatními studenty si můžete užít soukromí a nezávislosti. Byty jsou umístěny max. 15 minut od školy.

Ubytování ve vlastním bytě
Pro studenty, kteří upřednostńují úplnou nezávislost a také více pohodlí, nabízíme vlastní byt pro jednu nebo dvě osoby.
Tyto byty jsou vzdáleny pouze 20 minut pěšky od školy a jsou kompletně vybaveny.

Školní rezidence (Málaga 2)
Školní rezidence postavená ve 40 letech ve velkolepém andaluském stylu, je velice dobře situována. Pouze dvě minuty od naší jazykové školy a 100 metrů od pláže.

Španelské jazykové školy v Málaze, Španelsko - Kurzy španelštiny Malaga - nauc se španelsky v Málaze, ŠpanelskoTaké supermarkety, lékárny nebo restaurace jsou vzdáleny pouze pěší chůzí. Studenti mají úplné soukromí ve svých pokojích. Společně sdílí kuchyń a obývací pokoj, kde se střetávají se spolubydlícími s celého světa. Ubytovna má vstupní halu používanou jako terasu, soukromé balkóny a zahrady, kde rostou citrovníky a palmy.

Ubytovna je rozdělena do 9 ložnic, 4 jednolůžkových, 4 dvoulůžkových a 1 třílůžkové. Každý student má k dispozici jednolůžkový pokoj s nočním stolkem, psacím stolem a šatní skříní. Kuchyńe je plně vybavená, a k dispozici máte elektronický vařič, 3 lednice, mikrovlnou troubu, kávovar, příbory, kuchyńské náčiní a jídelnu. Prádelna a společná místnost, je také k dispozici. Hosti jsou zodpovědní za úklid svého pokoje a umytí nádobí. Úklidový servis je k dispozici pro společné místnosti a pro studenty, kteří si ho chtějí zaplatit pro svůj pokoj. Poskytujeme pokrývky a příkrývky na postel, studenti si ale musí přinést své vlastní prostěradla, povlaky na polštář a ručníky. V případě potřeby si je také mohou zakoupit v administrativní kanceláři.
Školní rezidence je nekuřácká budova. Ubytování bude pravděpodobně zaplněné v hlavní sézoně (červen-srpen), proto doporučejeme zarezervovat pokoj v předstihu a předejít takto nepříjemnostem.

Další možnosti:
Také můžeme rezervovat pokoje v hotelu nebo penzionu. Prosím, ptejte se pro více informací.

 

>> Španělské jazykové kurzy v Málaze, Španělsko

 

Španelské jazykové školy v Málaze, Španelsko - nauc se španelsky v Málaze, Španelsko

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17