Kurzy španělštiny ve Španělsku - Jazykové kurzy v zahraničí - španělské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španělsky ve Španělsku - Jazykový kurz Španělsko

Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Madrid španelské jazykové školy v Madridu, Španelsko - nauc se španelsky v Madridu s espańol.pro

Nauč se španělsky v Madridu


Madrid, španelské jazykové školy v Madridu, Španelsko - nauc se španelsky v Madridu s espańol.proNaše španělská jazyková škola se nachází v historické budově v samém srdci Madridu, v bezprostřední blízkosti od nejzajímavějších bodů města jako je Puerta del Sol, Plaza Mayor, Palacio Real.

Moderní třídy mají přátelskou atmosféru a excelentní technické vybavení, jenž napomáhá pro efektivnější výuku. Naše knihovna je oblíbeným místem všech studentů, kteří ji používají pro studium, četbu nebo relax. Mimo knih tam můžete také najít noviny, magazíny a počítače nabízející bezplatný přístup k internetu.

Také po výuce je škola plná života a proto organizujeme různé aktivity jako výtvarné expozice, filmové projekce, sociálně-politické debaty nebo kurzy vaření.

Velikost naší školy nám umožńuje, věnovat se každému individuálně. Tak jako naše široké nabídky kurzů, ubytování, kulturních a odpočinkových aktivit, tak jako náš bezplatný servis, který nabízíme, zaručuje každému studentovi padnoucí lingvistické prázdniny. 

Madrid, španelské jazykové školy v Madridu, Španelsko - nauc se španelsky v Madridu s espańol.proProfesorský tým je sestavený z domorodných mluvčích, kteří mají mnoho zkušeností s prací se zahraničními studenty. Především vědí jak přenést jejich motivaci a elán na skupinu, jenž později umožńuje ponořit se do studií španělského jazyka a kultury v srdečné a tvořivé atmosféře.

Naše Španělská jazyková škola v Madridu je centrem, kde se střetávají studenti z celého světa a rodilý mluvčí ze Španělska. Všichni sdílejí své zkušenosti a vytvářejí se nové přátelské vztahy. Tenhle způsob pomáhá překonat potíže s naučením se nového jazyka.

Naši studenti přicházejí z Evropy (60%), Ameriky a Austrálie (30%), Ásie a Afriky (10%), a obvykle to jsou vysokoškolští studenti nebo kvalifikovaní mladí lidé. Věkové kategorie jsou od 18-30 (60%), 30-40 (30%), a přes 40 (10%).

 

Čtěte více:
Španělské jazykové kurzy v Madridu: typy a úrovně

 

Madrid & kulturní a sociální aktivity


Madrid, španelské jazykové školy v Madridu, Španelsko - nauc se španelsky v Madridu s espańol.proMadrid Vás zajisté očaruje. Právě jako nás.

Od ranných dob, přicházeli lidé ze všech regionů Španělska usídlit se v Madridu, čímž obohatili město s jejich vlastními kulturními tradicemi. Obzvláště ve 20. století hlavní město Španělska přitahovalo lidi z celého světa, a proto se přeměnilo v mezinárodní metropoli, kde se nikdo necítil jako cizinec. Umělci, spisovatelé a módní návrháři tam našli své místo a nezbytnou inspiraci pro jejich kreativní práci.

Madrid je světoznámý pro své starobylé kavárny, útulné bary a restaurace plné života 24 hodin denně. Objevte také malé a tradiční obchůdky, které stále uchovávají nostalgické nitro minulých časů.

Široká kulturní nabídka koncertních sálů, operních domů, divadel nebo muzeí světové pověsti, kombinující s architektonickým leskem minulých století, zaručuje že se návstěvníci vrací do Madridu znovu a znovu aby navštívili jejich oblíbené místa nebo objevili nové.

Jeho rozlehlé a udržované parky ve kterých obyvatelé Madridu odpočívají od každodenního shonu, a jeho slunečné náměstí se středozemním kouzlem jsou vítanými místy pro procházku a potěšení těla y duše.

Madrid by měl navštívit každý cestovatel, který si přeje poznat autentickou španělskou kulturu a radost ze života jeho obyvatel......

…...ideální místo pro naučení španělštiny.

 

Madrid, španelské jazykové školy v Madridu, Španelsko - nauc se španelsky v Madridu s espańol.proNaši profesoři Vás budou doprovázet a řídit všechny aktivity, exkurze a události, které organizujeme.

Náš kulturní program je zahrnut v cenách kurzů. Dodatečnou platbu požadujeme pouze pro testování vína, vaření, vstupních poplatků a exkurzí.

Školní aktivity:
Hudební programy
Španělské filmové programy
Výtvarné výstavy místních umělců
Předvádění diapozitivů
Testování vína
Španělská kuchyně
Přednášky ohledně sociálních, politických a historických témat
Literární přednášky: debaty o dílech španělských a latinskoamerických autorů.

V Madridu:
Prohlídka města s průvodcem v první den Vašeho kurzu
Tématické prohlídky, např. Madrid za Rakouska, legendy starého Madridu, Park Retiro
Kláštery a pálace
Navštěva výstav a muzeí (Prado, Reina Sofia, Thyssen)
Divadelní, koncertní a taneční představení
Noční život v Madridu
Návštěva místních společností
Program ve sváteční dny (mimo třídu), např. Velikonoční procesí, městské festivali.

Mimo Madrid:
Půl denní prohlídky hradů a královských paláců (La Granja, Aranjuez, El Escorial, etc.) nebo španělských typických vesnic
Celodenní exkurze (So nebo Ne) v Toledu, Segovii, Alcalá de Henares, atd.
Víkendové zájezdy do měst jako například Salamanca, Sevilla, Extremadura, apod.
Přírodní tůry v pohoří Madridu
Jízda na koni a cyklistické výlety po přírodě.

 

Ubytování


Madrid, španelské jazykové školy v Madridu, Španelsko - nauc se španelsky v Madridu s espańol.proPro dosažení Vašeho spokojeného pobytu mezi námi, je velice důležité počítat s atmosférou, ve které se budete cítit jako doma. Díky pečlivému výběru naší nabídky, se můžeme postarat individuálním způsobem o Vaše žádosti a přání.

Den příjezdu: Neděle před začátkem kurzu.
Den odjezdu: Sobota po skončení kurzu.
 
Doporučujeme rezervovat ubytování pouze se snídaní, pro snadnější zůčatnění naších kulturních programů.

Španělská rodina
Pobyt v jedné naší pečlivě vybrané hostitelské rodině je nejlepší způsob jak poznat typický španělský způsob života a jeho tradiční pohostinnost. Zaručený způsob jak si zlepšit jazykové znalosti a vytvořit si nové přátelé.

Společný byt
Někteří studenti z naší školy se dělí o completně zařízený byt, situovaný blízko školy. Můžete si vybrat mezi jednolůžkovým nebo dvoulůžkovým pokojem. Kuchyně, koupelna a obývací pokoj jsou společnými místnostmi.

Vlastní byt
Jestliže upřednostńujete úplnou samostatnost, doporučujeme ubytovat se v osobním bytu, který se nachází v centru města. Tyto plně vybavené útulné byty nabízíjí vysokou kvalitu pohodlí.

Hotel/Penzión
Ubytování v hotelu nebo penzionu je nejlepší řešení pro skupiny, nebo krátký pobyt. Na požádání  zarezervujeme jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje v hotelech nebo penzionech různých kategorií, které se nacházejí v centru města.

 

Čtěte více:
Španělské jazykové kurzy v Madridu: typy a úrovně

 

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17