Kurzy španělštiny ve Španělsku - Jazykové kurzy v zahraničí - španělské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španělsky ve Španělsku - Jazykový kurz Španělsko

Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Španelská jazyková škola v Granade, Španelsko

Španělská jazyková škola v Granadě


Španelská jazyková škola v Granade, ŠpanelskoNaše španělská jazyková škola byla založena v roce 1997. Nachází se v centru Granady, velice blízko katedrály, vedle Plaza Nueva a na konci staré arabské čtvrti Albayzín. Nevelká rezidence se nachází ve stejné budově jako škola, ve starobylých ulicích Granady. Je to jedinečná příležitost jak se učit španělsky a zároveń vychutnávat jeho okolí.

Historická stavba naší škola byla zcela zmodernizována. Je to třípodlažní budova s terasou, ze které se Vám naskytne panoramický výhled do Granady, který Vás zajisté uchvátí. Ve druhém a třetím poschodí jsou pohodlné a plně vybavené apartmány s kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a několika ložnicemi. V prvním poschodí jsou třídy a počítačová učebna s bezplatným přístupem k internetu. V přízemí se nachází školní kancelář, knihovna, další učební třídy a vnitřní terasa.
Naše kurzy jsou přístupné po celý rok pro všechny úrovně španělštiny. Tým je formovaný mladými, kvalifikovanými domorodnými profesory, kteří neskrývají své nadšení pro výuku. S maximálně osmi studenty ve třídě zaručujeme, že každý student obdrží osobní péči.

 

>> Španělské kurzy v Granadě Španělsko

 

Granada & volný čas


Španelská jazyková škola v Granade, ŠpanelskoS jeho 270.000 obyvateli je Granada hlavní město provincie stejného jména a sídlo jedné z největší
univerzity ve Španělsku, založenou Karlem V, roku 1526. Více než 50.000 univerzitních studentů vytvářejí mladé prostředí ve městě a to speciálně v nočním životě. Kavárny, hospůdky, bary, restaurace, terasy a velkou rozmanitost "tapas" podávané se sklenkou vína nebo piva, můžete najít v každé uličce.

Granada vlastní dlouhý seznam kulturních aktivit jako např. Mezinárodní Divadelní Festival, Tango nebo Flamenco Festival, Mezinárodní Jazzový Festival nebo Mezinárodní Hudební a Taneční Festival. Mezi nejvýznamnější svátky města patří např., Velikonoční týden, Feria (červen), slavnosti Zaidín, día de las Cruces.

Granada má ideální zeměpisnou polohu. Jeden může obdivovat sněhem pokryté hřebeny Sierra Nevada (s lyžařským střediskem Pradolano, otevřeno od listopadu do dubna, vzdáleným pouze 33 km od Granady) nebo bohatou, zelenou krajinu Vega. Také máte jedinečnou příležitost potulovat se stezkami Alpujarras nebo jeskyněmi Guadix, které se nacházejí pouze hodinu od Granady. Snadno můžete navštívit pláže Costa Tropical, Sevillu, Córdobu nebo Málagu.

Granada hrála důležitou roli ve významných kapitolách španělské historie. Období arabské domény zanechalo světu jednoho z nejvzácnějších monumentů: Alhambru a zahrady Generalife. Stopy renesance můžete rozpoznat na Katedrále, Capilla Real, kde jsou pohřbeni katoličtí králové a královny, La Cartuja, Monasterio de San Jerónimo a dalším množstvím kostelů a paláců.

Albayzín, nejstarší čtvrt´Granady, se rozprostírá přes kopec, naproti Alhambry. Úzké dlážděné stoupající i klesající ulice vedou do malých náměstí, kde objevíte bílé okouzlující domky se zahrady nebo arabské obydlí se středozemním nádechem.

V jeskyních Sacramonte obývanými romy, si můžete poslechnout a zažít autentické flamenco. Za zmínku také stojí, Židovská čtvrt´, Realejo, Alcaicería nebo arabský bazar s jeho maurskými oblouky a mramorovými sloupy.

Naše španělská jazyková škola organizuje aktivity, které Vám umožní lépe poznat Granadu nebo okolní krajinou a také španělský způsob života a jeho zvyky.

Španelská jazyková škola v Granade, Španelsok - nauc se španelsky v Granade, Španelsko - španelská skola v Granade- Párty a jídla s andlusko/španělskou příchutí.
- Prohlídky doprovázené jedním z našich profesorů do Alhambry a Generalife, Katedrály,    Cartuja,    Royal Chapel, Sacromonte Abbey, Albayzín.
- Bary s tapas a večery flamenco jsou velice oceńovány našimi studenty.
- Konference a diskuze o literárních, historických nebo uměleckých tématech.
- Návštevy tržiště nebo kina v malých skupinkách doprovázených profesory.
- Španělské a latinskoamerické filmy.
- Horská cyklistika, plávání, tenis, jízda na koni a lyžování jsou některé ze sportů , které můžete provozovat v Granadě nebo okolí.
- Exkurze organizované o víkendech. Místa hlavního zájmu jsou např.:Sevilla, Córdoba, Málaga, Las Alpujarras, Sierra Nevada, Las cuevas de Guadix nebo pláže Costa Tropical.
- Příležitost zapůjčit si auto nebo jízdní kolo v Granadě jsou idální pro zkoumání okolních krajin nebo objevování zajímavých míst v Andalusii.
- Taneční kurzy flamenca nebo sevillanas.

Prosím mějte na vědomí, že vstupy, jídlo a doprava nejsou zahrnuty v cenách kurzů.

Další informace týkajících se místních programů a slavností jsou dostupné v naší škole.

 

Ubytování v Granadě


Můžete zarezervovat ubytování ve španělské rodině nebo ve společném bytě s ostatními studenty. V obou případech si můžete vybrat mezi jednolůžkovým nebo dvoulůžkovým pokojem (s příplatkem).
 

Španelská jazyková škola v Granade, Španelsok - nauc se španelsky v Granade, Španelsko - španelská skola v Granade1) Školní rezidence, je situována v budově školy. Máte na výběr mezi jedno nebo dvoulůžkovým pokojem. Rezidence má plně vybavenou kuchyń, 2 koupelny, pračku a televizi.

2) Pohodlné a prostorné byty, sdílené s ostatními studenty. Všechny byty mají plně vybavenou společnou kuchyń, koupelnu s teplou vodou a obývací pokoj. Mnoho z bytů mají pračku, dvorek a balkón. Ložní prádlo je poskytnuto, pouze je zapotřebí přinést si své ručníky.

3) Španělské rodiny jsou pečlivě vybrány. Doporučujeme tento typ ubytování pro mladé studenty nebo pro ty, kteří se nechtějí starat o stravu. Cena zahrnuje snídani, polopenzi nebo plnou penzi.

4) Nabízíme možnost ubytovat se v hotelu, penziónu nebo vlastním apartmánu.

Kurz může být rezervován samostatně, bez ubytování. Také ti co chtějí doprovodit studenty, si mohou rezervovat pouze ubytování. Informace podáváme na požádání.

 

>> Španělské kurzy v Granadě Španělsko

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17