Kurzy španělštiny ve Španělsku - Jazykové kurzy v zahraničí - španělské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španělsky ve Španělsku - Jazykový kurz Španělsko

Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kurzy španelštiny ve Španelsku, Jazykové kurzy ve Španelsku, španelské jazykové školy, španelsky ve Španelsku, Mexiku a Argentine, Jazykový kurz Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Španelská jazyková škola v Cádiz, Španelsko - nauc se španelsky v Cádiz - španelské kurzy v Cádiz, Španelsko - studuj španelstinu v Cádiz - španelske skoly v Cádiz, Španelsko

Španělská jazyková škola v Cádiz


Španelská jazyková škola v Cádiz, Španelsko - nauc se španelsky v Cádiz - španelské kurzy v Cádiz, Španelsko - studuj španelstinu v Cádiz - španelske skoly v Cádiz, ŠpanelskoNaše španělská jazyková škola v Cádiz je situována v oblasti Bahía Blanca, vzdálená pouze pár minut od historického centra a pláže. Škola má k dispozici sedm vyučovacích tříd, sál, knihovnu, videotéku, zahradu a nádvoří.

Jsme středně velká jazyková škola, ve které se od prvního okamžiku studenti, profesoři a organizátoři oslovují křestními jmény. Náš hlavní cíl je dosáhnout, aby pobyt mezi námi Vás naučil mluvit, myslet a vnímat ve španělštině.

Naše španělská jazyková škola je autorizována prestižním Institutem Cervantes a jazykové kurzy vlastní cerfikát kvalitity CEELE univerzity Alcalá.

Třídy s nejvyšším počtem osmi žáků jsou od prvního dne zcela vedeny ve španělštině a nezaručují pouze výuku ale také radost a srdečnost. Jsme přesvědčeni že přátelské prostředí a úsměv našich vyučujících, jsou tak důležitými prvky jako učebnice španělštiny.

K dosažení našich cílů počítáme se skupinou mladých profesorů, kteří mají roky zkušeností v naší škole a s vlatní metodou výuky, kterou stále renovujeme.

 

>>: Španělské jazykové kurzy v Cádiz Španělsko

 

Cádiz & volné aktivity


Španelská jazyková škola v Cádiz, Španelsko - nauc se španelsky v Cádiz - španelské kurzy v Cádiz, Španelsko - studuj španelstinu v Cádiz - španelske skoly v Cádiz, ŠpanelskoCádiz je malé, klidné město se 140.000 obyvatel, které nabízí všechny výhody velkoměsta (kina, divadla, obchody, bary, diskotéky, restaurace, atd.) bez obvyklých nevýhod jako (dopravní zácpa, zločinost, přeplněnost, atd.). V Cádiz se nenachází mnoho turistů, proto si můžete v klidu vychutnat  pobyt v autentickém španělském městě. Navíc má příjemné a teplé podnebí, kde slunce hřeje po celý rok.

Lidé jsou hrdí na svoje 10 km pláže s jemným pískem, ležícím na prahu jejich domovů. Pláže jako La Victoria nebo La Caleta, tvoří část ze scenérie města na kterých ubíhají životy jeho obyvatel.

Obyvatelé města se nazývají "gaditanos" a jsou známí po celém Španělsku pro jejich přátelství a smysl pro humor. Jsou vždy ochotni přijmout a pohostit své hosty a pozvat je k zůčastnění mnoha slavností.

Užít si Karnevaly v únoru, Velikonoce v dubnu nebo Latinskoamerický divadelní festival v říjnu jsou události, které můžete zažít, jestliže navštívíte Cádiz.

V provincii Cádiz můžete zažít autentický andaluský folklor, např. v představení flamenco, mnoha svátcích a v každém případě v proslulém karnevalu, který každý rok přemění město v jednu velkou párty. A zároveń vyzkoušet slavné víno Jerez nebo Sanlúcar společně s tradiční španělskou kuchyní doprovázenou speciality z ryb a mořskými plody.

Španelská jazyková škola v Cádiz, Španelsko - nauc se španelsky v Cádiz - španelské kurzy v Cádiz, Španelsko - studuj španelstinu v Cádiz - španelske skoly v Cádiz, ŠpanelskoPro doplnění našich kurzů a pomoct studentům lépe poznat Cádiz a Andalusii, škola nabízí různorodý program činností. Taneční kurzy flamenco a salsa, koncerty, španělské kino, hudba a kulturní dokumenty jsou některými z kulturních aktivit, které pravidelně organizujeme.

Aby se studenti lépe poznali a pobavili se po hodinách španělštiny, pořádáme grilování, různé párty nebo divadelní představení.

Organizujeme exkurze s průvodci do historických měst, muzeí, kostelů a ostatních zajímavých míst.

Jak město tak jeho okolní provincie jsou ideálními místy pro provozování všech typů sportů. Od tradičních jako plavání, kanoistika, kormidlování, potápění, windsurfing atd., až po dobrodružných jako bungee-jumping, rafting, výzkum jeskyń nebo slézání skal.

Naše škola pravidelně provozuje výlety v okolním prostředí Cádiz. Výlety zahrnují: El Puerto de Santa María a Jerez de la Frontera (světoznámý pro své vinné sklepy), cesty do "bílých" vesnic (Arcos de la Frontera, Vejer de la Frontera, Medina Sidonia, Zahara de la Sierra ) a také možnost procestovat Costa de la Luz, od Cádiz do Tarifa a Gibraltar.

Parque Natural de Grazalema s jeho "pinsapos" (jedinými v Evropě) nebo Parque Natural de Dońana (přírodní rezervace jižní Evropy).

A navíc z Cádiz je velice snadné navštívit hlavní andaluské města jako: Sevilla, Córdoba, Granada a také sousedící státy Maroko a Portugalsko.

Studenti se mohou zdarma připojit k internetu v celé škole, díky našemu spojení WIFI.

 

Ubytování


Španelská jazyková škola v Cádiz, Španelsko - nauc se španelsky v Cádiz - španelské kurzy v Cádiz, Španelsko - studuj španelstinu v Cádiz - španelske skoly v Cádiz, ŠpanelskoV Cádiz máte na výběr mezi španělskou hostitelskou rodinou nebo sdíleným bytem. Ubytovaní je rezervováno od neděle předešlého kurzu ve 4 hodiny odpoledne do soboty po skončení kurzu do 12 hodin dopoledne. Dvoulůžkové pokoje mohou být zarezervovány pouze studenty, kteří se zapíšou do kurzu společně.

Španělská hostitelská rodina
Naše škola nabízí možnost ubytování v námi vybrané španělské rodině, která zachází se studentem jako s dalším členem rodiny. Můžete si zvolit mezi polopenzí (zahrnující snídani a večeři) nebo plnou penzí (zahrnující snídani, oběd a večeři). Každá rodina žije velice blízko naší školy a byla vybrána pro svou schopnost postarat se a pomoct studentům cítit se jako doma. Máme rodiny i pro ty kteří jsou vegetariáni nebo alergičtí na určitý druh jídla.

Společný byt
Také pomáháme našim studentům najít jedno nebo dvoulůžkový pokoj ve společném bytě se španěli (limitovaný počet míst ) nebo s ostatními studenty naší školy. Byty jsou sdíleny se 4 až 5 studenty a vzdáleny pěší chůzí od školy nebo pláže. Každý byt má obývací pokoj, plně vybavenou kuchyń, koupelnu a pračku. Studenti si pouze musí přinést ručníky a přikrývky.

 

>>: Španělské jazykové kurzy v Cádiz Španělsko

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17